Yhteystiedot

Rakentajan Sarokas Oy


Polttolaitoksenkatu 17
20380 Turku

Keskuksen puhelin: 02 – 2752 050
Y-Tunnus: 0915304-6

Avoinna

Myyntipalvelumme palvelee arkisin ma-pe klo 8.00-18.00 ja la 9.00-14.00.

Yritysmyynti palvelee arkisin klo 7.00-18.00 ja la 9.00-14.00.

Muista poikkeavista aukioloajoista ilmoitetaan etusivun ajankohtaista osiossa!

Sähköpostit 

Henkilökohtaiset sähköpostit: etunimi.sukunimi@sarokas.fi
Myynti sekä tuotetiedustelut: myynti@sarokas.fi
Verkkokaupan asiakaspalvelu: verkkokauppa@sarokas.fi

 

Henkilökohtaiset yhteystiedot

Tommy_200x200

Tommy
Heino

Myyntipäällikkö

Puh. 040 7557 187
tommy.heino@sarokas.fi

Ville_200x200

Ville
Jalonen

Myyntipäällikkö

Puh. 040 656 2084
ville.jalonen@sarokas.fi

Kari_200x200

Kari
Muuriaisniemi

Osto ja Myynti

Puh. 040 656 2091
kari.muuriaisniemi@sarokas.fi

Ilkka_200x200

Ilkka
Portti

Myyntineuvottelija

Puh. 040 656 2063
ilkka.portti@sarokas.fi

Jani_200x200

Jani
Rättö

Myyntineuvottelija

Puh. 040 656 2090
jani.ratto@sarokas.fi

Jari_200x200

Jari
Leino

Myyntineuvottelija

Puh. 040 656 2087
jari.leino@sarokas.fi

MAJAVA_200x200

Mirja
Aarnio

Laatta- ja sisustusmyyjä

Puh. 040 656 2060
mirja.aarnio@sarokas.fi

Minnaliisa_200x200

Minnaliisa
Soini-Koutu

Laatta- ja sisustusmyyjä

Puh. 040 656 2092
minnaliisa@sarokas.fi

Hanne_200x200

Hanne
Niskala

Myyntisihteeri

Puh. 02 2752 050
keskus@sarokas.fi

Annakaisa_200x200

Annakaisa
Sarokas

Myymäläpäällikkö

Puh. 040 5230 379
annakaisa.sarokas@sarokas.fi

MAJAVA_200x200

Tapio
Mutanen

Sahaus (ark. 10-15)

Puh. 040 6757 361

Tiina_200x200

Tiina
Valtonen

Lähettämö ja kuljetukset

Puh. 040 6733 337
varasto@sarokas.fi

MAJAVA_200x200

Janne
Nurmi

Varastopäällikkö

Puh. 040 0385 265
varasto@sarokas.fi

Aarno_200

Aarno
Hildén

Verkkokauppa ja markkinointi

Puh. 044 3422 969
aarno.hilden@sarokas.fi

Antti_200x200

Antti
Leppäkoski

Toimitusjohtaja

Puh. 040 5230 381
antti.leppakoski@sarokas.fi

Juha_L_200x200

Juha
Leppäkoski

Hallituksen puheenjohtaja
juha.leppakoski@sarokas.fi

Alli_200x200

Alli

Toimistokoira (nukkuja)

Elli_200x200

Elli

Toimistokoira (syöjä)

Rakentajan Sarokas Oy laskutustiedot

Verkkolaskuosoitteemme:
OVT-tunnus: 003709153046
Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware

Paperilaskut osoitteeseen:
Rakentajan Sarokas Oy
##003709153046##
(Huomioithan, että # -merkit ovat ohjeen mukaisesti)
PL 683
00026 BASWARE

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen.
Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

 

Lähetä palautetta