Rakentajan Sarokas Oy

Polttolaitoksenkatu 17
20380 Turku

Keskuksen puhelin: 02 – 2752 050
Y-Tunnus: 0915304-6

Avoinna

MA-PE 8-18 (yritysmyynti 7-18)
LA 9-14

Heinäkuussa myymälä suljettu lauantaisin
Muista poikkeavista aukioloajoista ilmoitetaan etusivun ajankohtaista osiossa!
Sähköpostit 

Henkilökohtaiset sähköpostit: etunimi.sukunimi@sarokas.fi
Myymälän myynti ja tiedustelut: myynti@sarokas.fi
Verkkokaupan myynti ja tiedustelut: verkkokauppa@sarokas.fi
 
 


Näytä suurempi kartta

Henkilökohtaiset yhteystiedot

Myynti

Tommy Heino

Tommy Heino

Myyntipäällikkö

Puh. 040 7557 187
tommy.heino@sarokas.fi

Ville Jalonen

Ville Jalonen

Myyntipäällikkö

Puh. 040 656 2084
ville.jalonen@sarokas.fi

Kari Muuriaisniemi

Kari Muuriaisniemi

Osto ja Myynti

Puh. 040 656 2091
kari.muuriaisniemi@sarokas.fi

Jani Rättö

Jani Rättö

Myyntineuvottelija

Puh. 040 656 2090
jani.ratto@sarokas.fi

Jari Leino

Jari Leino

Myyntineuvottelija

Puh. 040 656 2087
jari.leino@sarokas.fi

Anne Mäntymaa

Anne Mäntymaa

Laatta- ja sisustusmyyjä

Puh. 040 656 2060
anne.mantymaa@sarokas.fi

Mia Salo

Mia Salo

Laatta- ja sisustusmyyjä

Puh. 040 8465 665
mia.salo@sarokas.fi

Minnaliisa Soini-Koutu

Minnaliisa Soini-Koutu

Laatta- ja sisustusmyyjä

Puh. 040 656 2092
minnaliisa@sarokas.fi

Hanne Niskala

Hanne Niskala

Myyntisihteeri

Puh. 040 656 2089
keskus@sarokas.fi

Annakaisa Sarokas

Annakaisa Sarokas

Myymäläpäällikkö

Puh. 040 5230 379
annakaisa.sarokas@sarokas.fi

Janne Nurmi

Janne Nurmi

Varastopäällikkö

Puh. 040 0385 265

Tiina Valtonen

Tiina Valtonen

Lähettämö ja kuljetukset

Puh. 040 6733 337
varasto@sarokas.fi

Aleksi Matikka

Aleksi Matikka

Sahaus

Puh. 040 656 2098

Juha Jääskeläinen

Juha Jääskeläinen

Verkkokauppapäällikkö

Puh. 040 656 2062
juha.jaaskelainen@sarokas.fi

Antti Leppäkoski

Antti Leppäkoski

Toimitusjohtaja

Puh. 040 5230 381
antti.leppakoski@sarokas.fi

Jenny Leppäkoski

Jenny Leppäkoski

Talousjohtaja

Puh. 040 5070 173
jenny.leppakoski@sarokas.fi

Juha Leppäkoski

Juha Leppäkoski

Hallituksen puheenjohtaja

juha.leppakoski@sarokas.fi