Myymälä avoinna

Ma - Pe 7 - 18
La 9 - 14

022752050
verkkokauppa@sarokas.fi

 

Yhteystiedot

Rakentajan Sarokas Oy


Polttolaitoksenkatu 17
20380 Turku

Keskuksen puhelin: 02 – 2752 050
Y-Tunnus: 0915304-6

Avoinna

MA-PE 7-18
LA 9-14

Heinäkuussa myymälä suljettu lauantaisin
Muista poikkeavista aukioloajoista ilmoitetaan etusivun ajankohtaista osiossa!


Sähköpostit 

Henkilökohtaiset sähköpostit: etunimi.sukunimi@sarokas.fi
Myynti sekä tuotetiedustelut: myynti@sarokas.fi
Verkkokaupan asiakaspalvelu: verkkokauppa@sarokas.fi


Henkilökohtaiset yhteystiedot

Tommy Heino

Tommy Heino

Myyntipäällikkö

Puh. 040 7557 187
tommy.heino@sarokas.fi

Ville Jalonen

Ville Jalonen

Myyntipäällikkö

Puh. 040 656 2084
ville.jalonen@sarokas.fi

Kari Muuriaisniemi

Kari Muuriaisniemi

Osto ja Myynti

Puh. 040 656 2091
kari.muuriaisniemi@sarokas.fi

Ilkka Portti

Ilkka Portti

Myyntineuvottelija

Puh. 040 656 2063
ilkka.portti@sarokas.fi

Jani Rättö

Jani Rättö

Myyntineuvottelija

Puh. 040 656 2090
jani.ratto@sarokas.fi

Jari Leino

Jari Leino

Myyntineuvottelija

Puh. 040 656 2087
jari.leino@sarokas.fi

Anne Mäntymaa

Anne Mäntymaa

Laatta- ja sisustusmyyjä

Puh. 040 656 2060
anne.mantymaa@sarokas.fi

Mia Salo

Mia Salo

Laatta- ja sisustusmyyjä

Puh. 040 8465 665
mia.salo@sarokas.fi

Minnaliisa Soini-Koutu

Minnaliisa Soini-Koutu

Laatta- ja sisustusmyyjä

Puh. 040 656 2092
minnaliisa@sarokas.fi

Hanne Niskala

Hanne Niskala

Myyntisihteeri

Puh. 040 656 2089
keskus@sarokas.fi

Petra

Petra Juusti

Myyntisihteeri

Puh. 040 656 2089
petra.juusti@sarokas.fi

Annakaisa Sarokas

Annakaisa Sarokas

Myymäläpäällikkö

Puh. 040 5230 379
annakaisa.sarokas@sarokas.fi

Majava_2

Sahuri Sahamies

Sahaus

Puh. 040 656 2098

Tiina Valtonen

Tiina Valtonen

Lähettämö ja kuljetukset

Puh. 040 6733 337
varasto@sarokas.fi

majava_2

Janne Nurmi

Varastopäällikkö

Puh. 040 0385 265
varasto@sarokas.fi

Asko Eshed

Asko Eshed

Verkkokauppa

Puh. 02 2752 050
verkkokauppa@sarokas.fi

Juha Jääskeläinen

Juha Jääskeläinen

Verkkokauppapäällikkö

Puh. 040 656 2062
juha.jaaskelainen@sarokas.fi

Päivi Spoof

Päivi Spoof

Laskutus

Puh. 02 2752 054
laskut@sarokas.fi

Katja Mustamaa

Katja Mustamaa

Laskutus

Puh. 02 2752 054
katja.mustamaa@sarokas.fi

Jenny Leppäkoski

Jenny Leppäkoski

Talousjohtaja

Puh. 040 5070 173
jenny.leppakoski@sarokas.fi

Antti Leppäkoski

Antti Leppäkoski

Toimitusjohtaja

Puh. 040 5230 381
antti.leppakoski@sarokas.fi

Juha Leppäkoski

Juha Leppäkoski

Hallituksen puheenjohtaja


juha.leppakoski@sarokas.fi

Toimistokoira Alli

Alli

Toimistokoira (nukkuja)

Toimistokoira Elli

Elli

Toimistokoira (syöjä)

Kirjoita meille